Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun ve Belen İlçe Teşkilat başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Hatay İl Başkanlığına atanan İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

DEVA Bursa'dan sandık müşahitliği eğitimi DEVA Bursa'dan sandık müşahitliği eğitimi

mhp-secim2mhp-secim1

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, göreve geldiklerini kaydederek, ”Ülkücü gelenek gereği görev istenmez verilir. Görevi de en iyi şekilde sizlerin de başını öne eğdirmeden yerine getirmeye özen göstereceğiz. Görev süresince desteklerini esirgemeyen arkadaşım, dostum ülküdaşım kardeşim abim adını ne derseniz deyin Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e teşekkür ediyorum.”

Önümüzde 104 gün sonra önemli bir seçim var insanlara doğruları anlatmak zorundayız diyen Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül Şunları söyledi:

MHP’nin politikalarını herkese doğru gerçekleri iyi anlatmamız gerekiyor.

Cumhur ittifakı ile bugünlere kadar geldik. BU devam etmeli çünkü savunma sanayideki hamlelerimiz devam etmeli. Suriye de terör devleti kurmak isteyenlere karşı devam etmeli. Doğu Akdeniz’de Karadeniz’de kendi imkanları ile doğal zenginlerini çıkartmak için devam etmeli. Bu sebeplerden dolayı Cumhur ittifakının iktidar olmasını ve bir beş yıl daha ülkeyi yönetmesini istiyoruz.Onun içinde hepimize çok iş düşüyor”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay’ı ziyaret programına, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP Belen İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz, İsk. Bld. Bşk. Yrd. Ahmet Keskin, İsk. KAÇEP Başkanı Fatma Kaya, Ülkü Ocakları Başkanları Bünyamin Tubay, Cihan Akyürekoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte katıldı.