Kilis Eczane Teknisyenleri Derneği'nin organize ettiği dayanışma gecesine Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Hatay'dan dernek temsilcileri ve üyeleri katıldı.

Gecede konuşan Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik, 6 Şubat felaketi sonrası dayanışmayı artırmak amacıyla gerçekleştirilen etkinliği düzenleyen Kilis Dernek Başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

Her yaşta tüp bebek olmaz Her yaşta tüp bebek olmaz

Çelik, federasyon olarak yaptıkları çalışmalar sonucunda teknisyen statüsü kazanmanın gururunu yaşadıklarını belirtti ve Kilis Eczane Teknisyenleri Dernek Başkanı ve yönetimine bu birlikteliği sağladıkları için teşekkür etti. Ayrıca, mesleğin gelişimi ve imkanlarının arttırılması için çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.

Geceye katılan beş ilin başkanlarını sahneye davet eden İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği ve Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik, verdikleri mücadele için teşekkürlerini iletti. Gecede, konuklar müzik eşliğinde stres atıp keyifli vakit geçirdiler. Bu tür etkinlikler, meslektaşlar arasındaki dayanışmayı pekiştirmek ve birlik ruhunu güçlendirmek adına önemli birer fırsat sunuyor

Kilis (2)Kilis (1)

Editör: Halit Sapmaz