Herkes Duysun TV ve İGF TV ortak yayında AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan, 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala yerel saha çalışmalarını “Odak Noktası” programında değerlendiriyor.BURSA (İGFA) – 14 Mayıs'ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili seçimleri için AK Parti'den Bursa 2. Bölge 7. sıra adayı olan Fuat Alpaslan, İGF TV ve Herkes Duysun TV’nin ortak yayınında Odak Noktası programına konuk oldu.

Milletvekili adayı Alpaslan, moderatörlüğünü Merve Özdemir Çevik’in yaptığı programda İGF Genel Başkanı ve Herkes Duysun Genel Yayın Yönetmeni Mesut Demir’in sorularını yanıtlıyor.

Canik’ten Kadın İstihdamında Atak Canik’ten Kadın İstihdamında Atak

https://youtu.be/jvAsv_C_Eio

14 Mayıs'ta seçimlerin çok rahat bir şekilde sonuçlanacağına ve ikinci tura kalmayacağına inandığını belirten AK Parti Bursa Milletvekili adayı Fuat Alpaslan, bunu da sahada net bir şekilde gördüğünü söyledi.

Sanayi ve teknolojide AK Parti'nin yatırımlarını da değerlendiren Alpaslan, üretimi Bursa'da gerçekleşen yerli ve milli otomobil Togg'un Türkiye'nin gururu olduğunu belirterek, "AK Parti olarak biz ürettiğimiz her şeyle gurur duyuyoruz. Yeter mi diyoruz? Tabi ki hayır! Biz daha güçlüsünü ve daha güzelini nasıl yaparız onun gayretindeyiz. Hayal bile edilemeyecek düzeyde savunma sanayi de üretimimiz var. Biz, daha düne kadar ikinci, üçüncü sınıf muamelesi olarak gördüğümüz ülkeden şimdi masada söz sahibiyiz. 20 yılda bunları yaptık. 2053, 2073'te inşallah daha iyileri ve yenilerini yapacağız" dedi.

Kaynak: igf