kehirbar-üst-manset
Yazı Detayı
12 Mayıs 2022 - Perşembe 01:59
 
HAYDİ KÖRFEZ’İN ÇOCUKLARI
Hasan Korkmaz
 
 


hasankorkmaz6884@gmail.com
   “Ölü toprağı serpilmiş” deyiminin ne anlama geldiğini bilir misiniz ? Bilmeyenlere hemen açıklayayım: Her olay karşısında “uyuşuk, tepkisiz ve hareketsiz “ kalma hali.
     İskenderun üzerine serpilmiş toprak misali…Şehri ilgilendiren her önemli olayda umursamaz olmak veya oralı olmamak ne kadar acı! İskenderunspor yarın play-off’un ilk maçına Ordu’da çıkacak ve bu maçın rövanşını 18 Mayıs’ta İskenderun’da yapacak; lakin gelin görün ki şehirde hiçbir kıpırdanma yok.Ne ilginç değil mi? Geçmiş yıllardaki heyecanları aklımıza getirdiğimizde bu konuda ne kadar da gerilemiş olduğumuzu bir kez daha anlıyoruz.
   Öyle görünüyor ki bu şehir net bir başarı gelmedikçe o eski şaşalı günlere geri dönmeyecek.
    O halde reçete belli. Bu genç çocuklar, Başkan ve yönetimin kendilerine verdikleri sınırsız destekle sahaya çıkacaklar, önce 52 Orduspor’u, ardından da final maçında karşılarına çıkacak rakiplerini de yenip 2. Lige çıkacaklar.
    İnanmak önemli; normal lig sürecinde gelmeyen şampiyonluk, play-off müsabakalarından sonra gelsin ve gerçek İskenderun sevdalıları mutlu olsun. Diğerleri mi? Bırakın onlar şov yapıp, tribünlerdeki koltukları işgal etsinler. Haydi çocuklar! Sizlere güveniyoruz. Enerjiniz bol, vurduğunuz gol olsun…

 
Etiketler: HAYDİ, KÖRFEZ’İN, ÇOCUKLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı