Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 09:48
 
Ziyaretlere Devam
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, üye ziyaretleri gerçekleştirerek, sorunları yerinde göme fırsatı buluyor, çözüm yolları arıyor ve üyelerinin sıkıntılarını dinliyor.
Ekonomi Haberi
Ziyaretlere Devam

     İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri  İTSO Muhasibi olan Gassan Kuran’ı Antakya Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında ziyaret ettiler.

     Hatay Mersin Osmaniye illeri ve çevre ilçelerde Ulusal ve Uluslararası markaların distribütörlüğünü yapmakta olan Emre Pazarlama sahibi Gassan Kuran ve Genel müdür aynı zamanda İTSO Meclis üyesi Münir Emre Kuran, iş yeri hakkında İTSO yönetimine bilgiler verdiler. Hatay’a modern bir tesis kazandırmanın onuru ile Bölge esnafına yılların tecrübesi ile daha kaliteli hizmet vermenin onurunu yaşadıklarını belirten Emre Pazarlama sahibi İTSO Muhasip üyesi Gassan Kuran, İTSO yönetimine fabrikayı gezdirerek, genel bilgiler verdi.

    Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette tesisleri gezen İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Bölgemizde kendi alanında hizmet veren ve son teknolojik donanımlarla işletmesini yenileyen Odamızın değerli Muhasip üyesi Gassan Kuran ve Meclis üyemiz Münir Emre Kuran’a hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz” dedi.

    İTSO Muhasibi olan Gassan Kuran’ı Antakya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren iş yerinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Yusuf Yılmaz ve Raşit Özyurt yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ziyaretlere, Devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı