ugur okullari - destop


Haber Detayı
19 Ekim 2020 - Pazartesi 11:15
 
Yüze ‘Fransız askı’ yöntemiyle gençleştirme…
Medikal estetik hekimi Şerif Mert Kirgil, ‘Fransız askı’ yöntemiyle ileri derecede lifting sağlayan ve yüzü yukarı kaldıran, ağrısız bir işlemle hastanın 15 yıl gençleştirilebildiğini söyledi.
Sağlık Haberi
Yüze ‘Fransız askı’ yöntemiyle gençleştirme…

Dünyada her geçen gün yaygınlaşan medikal estetik yöntemleri güzelliğine düşkün insanlara pürüzsüz bir cilt, yaşlanmaya direnen sağlıklı bir yüz için konforlu tedavi olanakları sunuyor.

Medikal Estetik hekimi Şerif Mert Kirgil de yüzlerde yapılan ip askı konusundaki gelişmeleri meraklılara, güzelliğine ve bakımına düşkün insanlar için bilgiler paylaştı.   

Doktor Şerif Mert Kirgil örümcek ağı, cilt yapılanması için uygulanan yüze 50’ye yakın küçük boyutta iplerle yapılan bir işlem olduğuna işaret ederek “Amaç küçük kırışıklıkları yok etmek ve ciltte yenilenme sağlamaktır. İp askı cildi sıkıştırma için yapılan ve az seviyede bir lifting etkisi olan ve ciltte yapılanma sağlayan, ‘Fransız askı’ ise ileri derecede lifting sağlayan, yüzü yukarı kaldıran bir işlem” dedi.

Eskiden PDO ipler kullanıldığını belirten Doktor Şerif Mert Kirgil yeni nesil olarak polikaprolakton+polilaktik asit kombinasyonu ipler kullanıldığını, tamamen doğal ve sağlıklı, zararlı etkileri olmayan bir yöntem olduğunu kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüze, ‘Fransız, askı’, yöntemiyle, gençleştirme…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı