Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
23 Haziran 2021 - Çarşamba 14:15
 
Yönden ile Tosyalı’dan geçmiş olsun ziyareti
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tesislerinde yangın çıkan HATKO Geri Kazanım ve Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ünlüçetinkaya’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Ekonomi Haberi
Yönden ile Tosyalı’dan geçmiş olsun ziyareti

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrika ve depolarında yangın çıkanda ciddi zarar gören tesislerin sahipleri bu zor günlerinde yalnız bırakılmadı. HATKO Geri Kazanım ve Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda İskenderun Belediye Meclis Üyesi Erdem Ünlüçetinkaya ve diğer işyeri sahipleri geçmiş olsun ziyaretleriyle moral verildi.

 

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde çıkan yangından etkilenen işyerinde incelemelerde bulundu. HATKO Geri Kazanım ve Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İskenderun Belediye Meclis Üyesi Erdem Ünlüçetinkaya ve diğer işyeri sahipleri ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde çıkan yangından etkilenen işyerlerini, fabrika ve antrepolarda incelemelerde bulunarak Belediye Meclis Üyesi Erdem Ünlüçetinkaya ve diğer işyeri sahipleri ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yönden, ile, Tosyalı’dan, geçmiş, olsun, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı