tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
15 Haziran 2021 - Salı 16:55
 
Yeşil Alan ve Oyun Parkı
Mimarlar Odası İskenderun Temsilciliği Mimar Sinan’ı anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Hayalindeki Şehri Çiz” konulu resim yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı.
Eğitim Haberi
Yeşil Alan ve Oyun Parkı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, dereceye giren öğrenciler, veliler ve öğretmenler düzenlenen törene katıldı.

Öğrenciler “Hayalindeki Şehri Çiz ” konulu resim yarışmasıyla, İskenderun’un nasıl bir kent olduğu ve hayalindeki İskenderun’un nasıl olması gerektiğini resimleriyle vurguladılar. Öğrenciler resimlerinde genellikle daha fazla yeşil alan ve oyun parkları konusunda taleplerini dile getirdiler.

Yaptıkları resimlerle dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı. Birincilik ödülü İskenderun Oruç Reis İ.Ö.O 4/B öğrencisi Yiğit Ulaş Zobar’ın.  İkincilik ödülü Mithat Paşa İ.Ö.O 3/A öğrencisi Adil Serdar Topal’ın. Üçüncülük ödülü ise 23 Nisan İlkokulu 3/A öğrencisi Tuana Avcı.

Birinci Mansiyon Ticaret ve Sanayi Odası İ.Ö.O 3/F öğrencisi Bera Aslaner İkincilik Mansiyon  Özel İskenderun Sınav İ.Ö.O 3/A öğrencisi Ela Öztoprak     

        

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeşil, Alan, ve, Oyun, Parkı,
Yorumlar
Haber Yazılımı