ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 13:05
 
Yeniçeri ile Kocabaş ailelerinin mutlu günü…
Vergi Dairesinin gazeteci kökenli memuru Bahri Yeniçeri güzel kızı Eda’nın Kocabaş ailesinin yakışıklı oğlu Onur Cem ile hayatını birleştirerek mürüvvetini görmenin mutluluğunu dostları ve sevenleriyle birlikte yaşadı.
Magazin Haberi
Yeniçeri ile Kocabaş ailelerinin mutlu günü…

İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Öğretim görevlisi olan Eda Yeniçeri ile Samsun Çarşamba’da Fizyoterapist Onur Cem Kocabaş çiftinin Arsuz Karaağaç Mahallesi Begonvilla Kır Düğün tesislerinde düzenlenen nikah töreni yoğun ilgi gördü.

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürü Yafes Doğur, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakkı Levent Yılmaz’ın da katıldığı nikah merasiminde gelinin Babası Bahri Yeniçeri konuklarla tek tek ilgilendi.  

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın nikahı kıydığı Eda-Onur Cem Kocabaş çiftinin nikah şahitliğini de AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Dr. Atilla Ersoy ve eşi Sibel Ersoy yaptı.  

Nikah şahitleri ile konukların şahitliğinde gerçekleşen Nikahın ardından İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, genç çifti kutladı.

Yeniçeri ve Kocabaş ailesi, yakınları ile kalabalık konuk topluluğunun pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen nikah töreninde şahitlerden Milletvekili Özel de genç çifti kutlayarak bir ömür boyu mutluluklar dileğiyle evlilik cüzdanını gelin Eda Yeniçeri Kocabaş’a teslim etti.

Eda-Onur Cem Kocabaş çiftinin düğünleri 12 Eylül 2020 tarihinde Samsun Çarşamba’da İlkay Deren 2 Düğün salonunda yapılacak.

Yeniçeri ve Kocabaş Ailesini kutlar genç çiftler Eda-Onur Cem’e bir ömür boyu mutluluklar dileriz, İskenderun.org

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeniçeri, ile, Kocabaş, ailelerinin, mutlu, günü…, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı