Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 15:38
 
Yeni Tesisler Kurma Yolundayız
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız” dedi. Tosyalı, Sakarya spor tesisleri içerisinde yer alan futbol sahasında incelemelerde bulundu.
- Haberi
Yeni Tesisler Kurma Yolundayız

Belediye başkan yardımcıları ile birlikte Sakarya spor tesislerinde incelemede bulunan Başkan Fatih Tosyalı, yapılacak olan bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının ardından çim sahanın amatör spor kulüplerine kullanımına açılacağını söyledi.

Tosyalı, “Belediye olarak spora, sporcuya ve amatör kulüplerimize imkânlar ölçüsünde desteğimiz devam edecek. Amatör kulüplerimizin temsilcileri ile görüşmelerimizde maçlarını ve idmanlarını yapacak bir saha talebinde bulunmuşlardı. Şimdi burayı onlara hazırlıyoruz” diyerek şunları söyledi:

“ Her çocuk ve genç mutlaka sporun bir dalı ile uğraşmalıdır. Amatör ruhla yapılan, gönülden yapılan sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Amatör spor için neler yapabileceğimize, spora uygun alanlar olup olmadığına ve nerede daha sağlıklı ve verimli spor alanları oluşturabiliriz diye incelemelerimiz devam edecek. Amatör spor kulüplerimizin  yaşatılması için gereken desteği vereceğiz. İmkânlarımız çerçevesinde destek olacağız”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Tesisler, Kurma, Yolundayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı