Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 17:55
 
Yeni Küçük Sanayi Sitesi yeri istişare edildi…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Milletvekili, Kaymakam, Belediye başkanının da toplantıda, Küçük Sanayi Sitesi esnafının sorunları istişare edildi.
Ekonomi Haberi
Yeni Küçük Sanayi Sitesi yeri istişare edildi…

İskenderun Belediyesi Brifing Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya  Kaymakam İskender Yönden'in yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Başkan Yardımcılarından Kemal Nadir Ünal, Mehmet Dokuzoğlu ve Ahmet Keskin, ilgili/yetkili kurum amirleri, esnaf ve meslek oda başkanları katıldı.

 

Toplantıda İskenderun Küçük Sanayi Sitesi esnaflarının sorunları ele alınarak, çözüm odaklı istişarede edildi. Sanayi esnafları tarafından önem ve öncelik gösterilen yeni yer tahsisi konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, konuya ilişkin bilgi ve belgeleri inceleyen Kaymakam İskender Yönden ile AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, konu ile ilgili yapılacak yeni bir çalışmaya ışık tuttu.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, sanayi sitesi için kendileriyle birlikte çaba sarf edip gayret gösteren, yol haritalarında önderlik eden; başta Milletvekili Abdulkadir Özel’e, Kaymakam İskender Yönden’e, Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı’ya, başkan yardımcılarına ilgili daire amirlerine, milli emlak müdürüne, Belen Kadastro müdürüne tüm esnaf ve esnaf oda başkanları adına teşekkür etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Küçük, Sanayi, Sitesi, yeri, istişare, edildi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı