SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 13:05
 
Yeni Genel Müdürü Ahmet Ahraz’a nezaret ziyareti…
İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ile yönetim kurulu üyeleri, Özel Palmiye Hastanesi’nde Genel Müdürlük görevine getirilen Ahmet Ahraz’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Sağlık Haberi
Yeni Genel Müdürü Ahmet Ahraz’a nezaret ziyareti…

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Yönetim Kurulunu Özel Palmiye Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Ahraz, makamında konuk etti. Eczane Teknisyenleri Derneği Yönetimi ile Genel Müdür Ahmet Ahraz hastaneler ile Eczanelerde görev yapanların pandemi sürecini hasarsız geçirmeleri konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Özel Palmiye Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Ahraz da sağlık sektörünün önemli yapı taşlarında olan Eczane teknisyenleri derneği yönetiminin nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm kesimlerin alınan tedbirleri harfiyen yerine getirmeleri durumunda pandemi sürecini başarıyla atlatılacağına inandığını aktardı.

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik Genel Müdürlük görevine getirilen Ahraz’a başarılar dileğinde bulunarak dünyayı saran pandemi sürecinde covid-19’un en fazla hedefinde içerisinde eczacılar ve teknisyenlerin de yer aldığı sağlık çalışanları olduğuna dikkat çekti. Çelik, Genel Müdür Ahraz’a göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı şahsı ve yönetim kurulu adına teşekkürlerini ileterek duvara asılmak üzere bir Atatürk portresi hediye etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Genel, Müdürü, Ahmet, Ahraz’a, nezaret, ziyareti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı