kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
12 Mayıs 2022 - Perşembe 10:05
 
Yedincisi Düzenleniyor
İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) bu yıl 7.sini düzenlediği Teknoversite Günleri 13-14 Mayıs tarihleri arasında İskenderun Teknik Üniversitesi Merkez Kampüste gerçekleştirilecek.
Eğitim Haberi
Yedincisi Düzenleniyor

İki gün sürecek olan Teknoversite Günleri’nde öğrenciler girişimcilik ve teknolojiye dair pek çok önemli konuda alanında uzman kişilerle bir araya gelme fırsatı bulacak, gökyüzündeki Milli Takımımız Türk Yıldızları’nın gösterisini izleyecek ve konserlerde gönüllerince eğlenecek.

Teknoversite Günleri’nin açılışı 13 Mayıs Cuma günü İSTE Mimarlık Fakültesi Turkuaz Salonda saat 10.00’da düzenlenecek programla İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci selamlama konuşması ve Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı’nın açılış konuşması yapacak. Etkinliklerin ilk gününde İSTE Merkez Kampüs saat 11.00’de stand gezileri ve İSTE Gastronomi ve Fuar Merkezi saat 13.45’de yemek ikramlarının ardından, Türk Havacılık Uzay Sanayi Malzeme Mühendisliği Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mete Bakır, İSTE Mimarlık Fakültesi Turkuaz Salonda saat 14.30’da “Havacılık Ve Uzay Sanayisinde Kullanılan Malzemeler ve Testlerde Yapay Zeka” konularını ele alacak.

Teknoversite Günleri’nin ikinci gününde Teknoversite Etkinlikleri kapsamında gökyüzündeki Milli Takımımız Türk Yıldızları İskenderun Uçuşunu, Park Forbes karşısında 14 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleştirecek. Programın devamında İSTE Merkez Kampüs’te, 19.00’da Soydan Soydaş sonrasında 20.30’da Murat Kekilli konserlerinde dinleyiciler doyasıya eğlenecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yedincisi, Düzenleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı