ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
14 Nisan 2021 - Çarşamba 15:50
 
Yardımla birlikte enerji verimliliği bilgisi verdiler…
Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Liseli ‘Meslek Liseleri ailelerle buluşuyor' projesi kapsamında yardım paketi ulaştırdığı ihtiyaç sahiplerine, aynı zamanda "Tasarruf tedbirleri ve enerji verimliliği" hakkında bilgilendirme yaptı.
Eğitim Haberi
Yardımla birlikte enerji verimliliği bilgisi verdiler…

Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ‘Meslek Liseleri ailelerle buluşuyor' projesini ortaklaşa yürüttüğü İskenderun Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı işbirliğiyle Cumhuriyet Mahallesinde ihtiyaç sahiplerine gıda dağıtımı gerçekleştirildi. Okulun bulunduğu mahallede belirlenen, Muhtar Cemil Çapura nezaretinde ulaştırdıkları ihtiyaç sahiplerine aynı zamanda "Tasarruf tedbirleri ve Enerji verimliliği" hakkında bilgilendirme çalışmaları da yapıldı.

Rotary Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı proje sorumlusu  Nuray Cengiz, ‘Meslek Liseleri ailelerle buluşuyor’ proje yürütücüleri rehber öğretmeni Dilber Akgül’e. okulun pazarlama ve satış elemanı Selahattin Aydoğan ve öğrencilerine, İskenderun kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma Vakfı Başkanı Kaymakam İskender Yönden'e Cumhuriyet mahallesi muhtarı Cemil Çopura’ya katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yardımla, birlikte, enerji, verimliliği, bilgisi, verdiler…,
Yorumlar
Haber Yazılımı