SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 11:00
 
Yangın mağduru işyerlerine ‘geçmiş olsun’ ziyareti…
Belen İskenderun ve Arsuz ilçelerinde meydana gelen orman yangınında iş yerleri yanan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, kaymakamlar ve esnaf oda başkanları da ziyaret etti.
Ekonomi Haberi
Yangın mağduru işyerlerine ‘geçmiş olsun’ ziyareti…

Ziyaretlere İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın yanı sıra İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Güneş de yer aldı.

 

‘Geçmiş olsun’ ziyaretleri kapsamında İskenderun Sebze ve Meyve Halinde meydana gelen yangında da zarar gören iş yerlerine gidildi. İskenderun Esnaf Oda Başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette, Sebze Meyve Satıcıları ve Manavlar Odası Başkanı Münir Sürmeli’ye ve sebze hali esnafına geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu.

 

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da, üye iş yerlerinin iyi ve kötü günde her daim yayında olduklarını, oda ile TOBB’un da desteğini hissettirmek istediklerini söyledi.

 

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz gün içerisinde Exper Filtre de incelemelerde bulunarak, Filtre yetkilisi Zeki Dokumacı ve fabrika çalışanlarına geçmiş olsun dileklerini iletti. İTSO üyesi Nas Gıda ve Sarımazı da yangında iş yerleri hasar gören üyeler de gezilerek geçmiş olsun temennisinde bulunuldu.

İTSO, Esnaf Oda Başkanları ve kaymakamlar gerçekleştirdiği ziyaretlerle güçlü, sosyal bir devlet, vatandaş odaklı bir yönetim anlayışıyla halkın yanında olmaya, yaralarını sarmaya devam edecekleri mesajı verdiler.

 

Orman yangında iş yerlerinde hasar oluşan fabrika yetkilileri de, ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, moral bulduklarını ifade ettiler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yangın, mağduru, işyerlerine, ‘geçmiş, olsun’, ziyareti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı