kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Ekim 2020 - Cumartesi 17:24
 
Vekillerin orman yangını değerlendirmesi…
Hatay’da üç ilçeyi saran ve iki gündür devam eden orman yangınıyla ilgili Ak Parti Milletvekili Abdulkadir Özel, CHP Milletvekilleri Suzan Şahin ile Mehmet Güzelmansur yangın bölgesinde açıklama yaptı.
Yaşam Haberi
Vekillerin orman yangını değerlendirmesi…

Belen’de devam eden yangınları Bölge milletvekilleri de yakından takip ediyor. İki gündür İskenderun Belen ve Arsuz’da devam eden yangın noktalarını gezen Hatay Milletvekilleri Ak Partili Abdülkadir Özel, CHP’li Suzan Şahin ve Mehmet Güzelmansur değerlendirme yaptı.

Ak Parti Milletvekili Özel, yangını tüm detaylarıyla yakından takip etiklerini belirterek devletin tüm birimlerinin yangın bölgesinde büyük bir gayretle mücadele ettiğini söyledi.

CHP’li Suzan Şahin de, bölgede devam eden yangınlar ciddi anlamda ormana, yerleşim ve işyerlerine zarar vermeye devam ettiğini vurgulayarak yangının sebebini Valiliğin trafo diye açıklama yaptığını ancak bunun sabotaj olduğuna inandıklarını ifade etti.

CHP’li Güzelmansur da iki gündür üç ilçede devam eden orman yangının neden olduğu zararın karşılanması ve vatandaşların yaralarının sarılmasını istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vekillerin, orman, yangını, değerlendirmesi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı