ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
13 Mart 2021 - Cumartesi 16:43
 
Vekil Özel ile Başkan Tosyalı neye işaret ediyor?
Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, incelemelerde bulundukları Düğünyurdu mahallesinde neye işaret etti?
Siyaset Haberi
Vekil Özel ile Başkan Tosyalı neye işaret ediyor?

TOKİ konutlarından sonra, İskenderun Yeni Devlet Hastanesi’nin de yakın bölgeye yapılacak olması, kent merkezinde yapılaşma alanının daralması nedeniyle, inşaat sektörü için Düğünyurdu mahallesini cazibe merkezi haline getireceğe benziyor.

 

İskenderun’da hafta sonunu gezi ve incelemelere ayıran Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ile Milletvekili Abdulkadir Özel, partisinin ilçe başkanı Abdulkerim Güven, Belediye Meclis üyeleri ile İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat bugün Düğünyurdu Mahallesine gitti.

 

İskenderun Körfezi manzaralı şehri gören hakim noktada gerçekleştirilen incelemede, ilçeye kazandıracak olan Yeni Devlet Hastanesinin inşa edileceği bölgeyi, yerinde inceleyen Milletvekili Özel, Belediye Başkanı Tosyalı ile beraberindekiler karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

 

Milletvekili Abdulkadir Özel İskenderun'u daha ileriye götürecek birçok projeyi hayata geçireceklerinin altını çizerek “İskenderun Düğünyurdu Mahallemizde yapılacak 600 yataklı İskenderun Devlet Hastanemizin yerinde incelemelerde bulunduk” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vekil, Özel, ile, Başkan, Tosyalı, neye, işaret, ediyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı