Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 17:08
 
Vatandaşın Nardüzü’nde üç aydır bitmeyen yol çilesi!
Arsuz’un birçok mahallesinde yaşanan yol sorunu Nardüzü Mahallesinde asfaltlamak üzere sökülen parke yolun tozu, çamuru vatandaşları isyan noktasına getirdi.
Yaşam Haberi
Vatandaşın Nardüzü’nde üç aydır bitmeyen yol çilesi!

Arsuz ile İskenderun’u otobana bağlayan ve aynı zamanda fabrika servislerinin de kullandığı yolun durumu içler acısı. Uzun yıllardır Arsuz bölgesinde yaşanan yol ve asfalt sıkıntısı günden güne tepkiler artıyor. Nardüzü Şehit Er Ali Türkmen Caddesi üzerinde asfalt yapılmak üzere parke yol belediye tarafından stabilize hale getirildi. Aylardır yapılmaması çevre sakinlerini çileden çıkardı.

Tozla birlikte yaşamaktan bıktıklarını belirten çevre sakinleri “İnsanca yaşamak istiyoruz. Şurada 1 kilometrelik mesafede asfalt dökülemiyor. Üç aydır bozuk olan yol, daha önce parke taşları vardı, Büyükşehir belediyesi gelip söktü ancak bir daha uğramadı. Şuanda tüm vatandaşlar perişan durumdayız. Defalarca görüntü çekip kendilerine göndermemize rağmen kimseye sesimizi duyuramadık. Yolun bir an önce yapılması için Büyükşehir belediyesi yetkililerine sesleniyoruz. Yeter artık biran önce bu soruna çözüm getirin” diye tepkilerini dile getirdiler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatandaşın, Nardüzü’nde, üç, aydır, bitmeyen, yol, çilesi!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı