kehribar - logo yanı
Haber Detayı
31 Ağustos 2020 - Pazartesi 17:54
 
Valilikte Erzin Burnaz tesisleri protokolü imzalandı…
Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu Burnaz Plajıda yapılan tesislerin işletilmesi ile ilgili Protokolü Hatay Valiliğinde imzaladıklarını açıkladı.
Yaşam Haberi
Valilikte Erzin Burnaz tesisleri protokolü imzalandı…

Adil COŞKUNER/Erzin

Erzin Burnaz Plajında yapılan tesislerin işletilmesi ile ilgili protokolü YİKOB adına Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Hatay Valisi adına vali yardımcısı Aydın Tetikoğlu ile birlikte imzaladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu “Protokol kapsamında Valiliğimiz denetiminde ve YİKOB’a net gelirden pay verilmesi karşılığında tesislerin işletilmesi Erzin Belediyemiz tarafından yapılacak” dedi.

 

Uzun süredir Erzin’in beklediği bu protokol ile ilçenin bir değerine daha kavuşmuş olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Elmasoğlu şunları kaydetti: “Bu konuda başta Valimiz Rahmi Doğan ve Kaymakamımız Ahmet Demirci olmak üzere altyapı yapılırken iş makinaları ile destek veren Hatay Büyükşehir Belediyemiz ve Büyükşehir belediye başkanımız Lütfü Savaş’a, HATSU Genel Müdürümüz İkbal Bey’e bizden önceki dönemde bu projenin başlamasına vesile olan önceki dönem belediye Başkanımız Kasım Şimşek ve emeği geçen tüm milletvekillerimize Erzin’imiz adına teşekkür ediyorum. Her şey Erzin’imiz için...”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Valilikte, Erzin, Burnaz, tesisleri, protokolü, imzalandı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı