Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Haziran 2021 - Cuma 11:05
 
Uyuşturucuyla yakalanan 3 şahıs tutuklandı!
Emniyet ekipleri TIR çekicisi ile dorse ve bir şahsın ikametinde yapılan aramalarda çeşitli miktarlarda uyuşturucu maddelerin ele geçirildiği çalışmada üç kişi tutuklandı, bir kişi hakkında da işlem başlatıldı.
Yaşam Haberi
Uyuşturucuyla yakalanan 3 şahıs tutuklandı!

Edinilen bilgilere göre, İskenderun NSM Grup ve Dörtyol İstihbarat Büro Amirliği görevlileriyle koordineli olarak uyutucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik çalışma yapıldı. M.B, M.A, İ.H.O. isimli şahısların bulunduğu 63... (Çekici) 31...(Dorse) araçta arama yapıldı.

Aramalarda; 97.84 gram METAMFETAMİN, M. B. isimli şahsın üst aramasında 14,12 gram METAMFETAMİN, M.A isimli şahsın yapılan üst aramasında 3,56 gram METAMFETAMİN ve 1.33 gram ESRAR ele geçirildi. Suç unsurlarına el konuldu, şahıslara TCK 188'den ve TCK 191'den adli işlem yapıldı. Şahıslar çıkarılmış oldukları adli makamlarca tutuklandı.

İskenderun NSM Grup Amirliği görevlileri ayrıca O.M. isimli şahsın ikamet adresinde yaptıkları aramada da Boyları 5 cm ile 30 cm arasında değişen DİŞİ HİNT KENEVİRİ bitkisi, 7,24 gram SENTETİK KANNABİNOiD, 1,32 gram gelen KENEVİR TOHUMU ele geçirildi. Suç unsurlarına el konuldu, O.M. isimli şahıs hakkında da TCK 191 ve 2313’den adli işlem yapıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucuyla, yakalanan, 3, şahıs, tutuklandı!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı