ugur okullari - destop
Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 19:25
 
Uyuşturucu İçerikli Maddeler Toplandı
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlarda, 33 kişi yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldığı açıklandı.
Yaşam Haberi
Uyuşturucu İçerikli Maddeler Toplandı

Narkotik Suçlar kapsamında onbeş gün içerisinde İskenderun ilçe sınırlarında 15 olay ile ilgili NSM Grup Amirliği ekipleri gerçekleştirilen operasyonlarda 33 kişiyi gözaltına aldı. Söz konusu olaylar kapsamında,  212 gr. esrar maddesi, 71 adet captagon hap, 1580 adet ecstasy hap, 15 kök kenevir bitkisi ve 5 gr. metamfetamin maddesi ele geçirildiği bildirildi.

Olaylarla ilgili olarak gözaltındaki kişiler hakkında yasal işlemler yapıldığı ifade edilirken açıklamada şunlara yer verildi:

“İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.

 Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucu, İçerikli, Maddeler, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı