tek kampus bursluluk
kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 08:34
 
Üniversite Yerleşkesi Hakkında Bilgiler Aldılar
HATSU Genel Müdürü, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yi ziyaret etti.
Eğitim Haberi
Üniversite Yerleşkesi Hakkında Bilgiler Aldılar

 İSTE, HATSU Genel Müdürü İkbal Polat, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Taygun Cantürk ve İhsan Çakar ile Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Hasan Ziya Hamidioğulları’nı ağırladı.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İSTE’nin çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu ve İSTE yerleşkesinde yapılacak olan altyapı çalışmaları konuşuldu. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, misafirleri ile birlikte İSTE Merkez Kampüsünü gezdi.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Master planımızda yer aldığı gibi üniversitemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarda kıymetli katkılarını İSTE’den esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne misafirlerim aracılığıyla yeniden şahsım ve İSTE adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üniversite, Yerleşkesi, Hakkında, Bilgiler, Aldılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı