ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 08:06
 
UMKE Personeli İle BUluştu
Hatay İl Sağlık Müdürü Mustafa Hambolat, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı ile birlikte, Reyhanlı İlçe Sağlık Müdürlüğü, Reyhanlı Devlet Hastanesi ve Cilvegözü sınır kapısında konuşlanmış bulunan acil müdahale çadırı ve UMKE personellerini ziyaret etti.
Sağlık Haberi
UMKE Personeli İle BUluştu

İlk ziyaretini İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne yapan  Hambolat, Reyhanlı İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün sunmuş olduğu sağlık hizmetleri ve Covid-19 aşı uygulamaları hakkında bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu. İnceleme ve değerlendirmelerini tamamladıktan sonra Reyhanlı Devlet Hastanesi’ne geçti.

Reyhanlı Devlet Hastanesi’nde sunulan ikinci basamak sağlık hizmetleri ve çalışmaları hakkında kısa bilgilendirilmelerinin ardından Cilvegözü sınır kapısında konuşlanmış, sınır ötesi operasyonlarda TSK personellerine destek olmak amacıyla kurulan acil müdahale çadırı ve UMKE personelleri ile bir araya gelen Hambolat, teçhizat, ekipman ve malzeme ihtiyacı kontrollerinde bulundu. Kontrol ve değerlendirmelerinden sonra sağlık personelleri ile bir süre sohbet etti, moral verdi ve başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: UMKE, Personeli, İle, BUluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı