ugur okullari
Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 09:24
 
Uğur Okulları hedefini belirledi
2019-2020 eğitim öğretim dönemine geri sayım başlarken, Özel Uğur Okulları, yeni birimleriyle sezona start verdi.
Eğitim Haberi
Uğur Okulları hedefini belirledi

Yeni sezon öncesinde hazırlıklar yapan Uğur Okulları eğitim kadrosu ile bir araya gelerek izlenecek strateji ve geçen yılın değerlendirilmesi yapılarak hedeflerini belirledi.

Sezona hızlı giren İskenderun Uğur Anadolu ve Fen Lisesi, 19 Ağustos’ta 11 ve 12. sınıflar ile yeni eğitim öğretim dönemi derslerine başladı.

Özel Uğur Lisesi kurucusu Atila Karakayalı, yeni eğitim ve öğretim sezonu öncesinde başlattıkları hazırlıkları tamamladıklarını dile getirerek, daha önce yaptıkları açıklama sonucunda Fen Lisesi’ni açtıklarını ve 19 Ağustos’tan itibaren derslere baqşladıklarını kaydetti.

Atilla Karakayalı şu bilgileri verdi:

“9 ve 10. sınıflar ise 26 Ağustos tarihinden 6 Eylül’e kadar devam edecek. İngilizce Hazırlık Programı ve okullar açıldıktan sonra uygulanacak olan 9-23 Eylül  ‘İngilizce Güçlendirme Programı' ile dünya vatandaşlarını yetiştirmeyi hedefleyen Uğur Okulları’nda yoğunlaştırılmış İngilizce dil eğitim programı uygulanıyor.  Dil öğretimini yurt dışına taşımak isteyen öğrencilere Washington D.C. ve Toronto’daki dil okullarında ücretsiz okuma fırsatı sunuluyor.”

Yeni eğitim ve öğretim sezonunun hayırlı olması dileğinde bulunan Karakayalı, Uğur Okulları’nın yeni başarılar elde etmek için ilk günkü heyecanla göreve başladıklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uğur, Okulları, hedefini, belirledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı