Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 22:06
 
Üçyüz polis huzur operasyonunda
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet müdürlüğüne bağlı ekiplerin kentin özellikle tepe mahalleleri başta olmak üzere kent merkezinde çeşitli noktalarda 300 polisin katıldığı huzur ve güven denetimi gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi
Üçyüz polis huzur operasyonunda

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, 300 polisin katılımıyla huzur ve güven uygulaması gerçekleştirildi. İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği tarafından, kentteki bazı yollarda ve umuma açık yerlerde şüpheli şahıs ve araçlara yönelik uygulama yapıldı. Ekipler, şüpheli araçları ve şahısları durdurup arama gerçekleştirdi. Kusurlu araçlara idari para cezası uygulandı.

Gece düzenlenen denetimlerinde polis şüpheli şahıslar ve riskli bölgelerde hassas uygulamalar yaptı. İskenderun ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler kentin hassas ve riskli bölgeleriyle dikkat çekti. Yaklaşık 300 polisin görev aldığı huzur ve güven devriyelerinde 2700 kişi ve 905 araç sorgulandı. Halkın huzur ve güvenini tesis etmek için gerçekleştirilen denetimler özellikle kenti ikiye ayıran köprüler üzerinde ve suç olaylarının çokça yaşandığı riskli bölgelerde yapıldı.

Araçlar ve şahısların arandığı denetimlerden vatandaşlarda memnun oldukları gözlendi. Denetimlerde polis kontrolünden geçen vatandaşlar ‘bu denetimler bizim için yapılıyor daha ne isteyelim ki, polis üzerine düşeni yapıyor memnunuz’ dediler

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üçyüz, polis, huzur, operasyonunda,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı