Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 15:45
 
Tüp Mideliler İskenderun'da buluştu...
Obezite cerrahisinde ünü Hatay sınırlarını aşan İskenderun Özel Gelişim Hastanesi Doktorlarından Turgut Karaca, yurt geneline yayılan ve sağlıklarına kavuşan hastalarıyla bir araya geldi.
Sağlık Haberi
Tüp Mideliler İskenderun'da buluştu...

Türkiye'nin dört bir yanında obezite cerrahisi yoluyla sağlıklarına kavuşan hastalar İskenderun’da Alışveriş Merkezi'nde sabah kahvaltısında buluştu.

100'e yakın obezite cerrahisi ameliyatı geçiren insanlarla bir buluşan Doç. Dr. Turgut Karaca, bu operasyonun hastanın sağlığına kavuşmada büyük önem taşıdığını vurgulayarak obezite cerrahisinin hayat kurtardığına dikkat çekti. Misafirlerle tek tek ilgilenen Dr. Karaca, bu operasyonların güvenilir, kendini geliştiren cerrahların yapılmasının çok önemli olduğunu vurguladı.

Sosyal medada kurulu bulunan Tüp Mideliler ve Beslenme Süreci grubunun sahibi Kemal Süleymanoğlu'nun da Adana'dan katıldığı organizasyon büyük bir neşe içerisinde geçti.

Tüp Mideliler ve Beslenme Süreci grubunun kurucusu Kemal Süleymanoğlu, tüp mide ameliyatlarının sihirli değnek olmadığının altını çizerek meselenin kafada bitmesi gerektiğini, bu tür operasyonların işin ehli isimlere emanet edilmesinin de hayati önem taşıdığını aktardı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tüp, Mideliler, İskenderun'da, buluştu...,
Yorumlar
Haber Yazılımı