Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 13:39
 
Tuğrul ‘Yargı Kararı’ yoluyla görevine dönüyor…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir süre Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan Mehmet Tuğrul, başvurduğu yargı kararıyla yeniden görevine dönüş yapacağı bildirildi.
Eğitim Haberi
Tuğrul ‘Yargı Kararı’ yoluyla görevine dönüyor…

Mehmet Tuğrul’un bir hafta sonra görevine başlaması beklendiği belirtilirken İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu’nun da Reyhanlı Milli Eğitim Müdürü olarak atandığı öğrenildi.

Mehmet Tuğrul, sosyal medya hesabından; “Bir yıldır asli görevimiz olan öğretmenlik görevini icra ederken, yargı kararı gereği daha önce müdürlüğünü yaptığım İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü görevime tekrar atandım. Görev süresi içinde samimiyetlerini sıcaklıklarını esirgemeyen başta zümrelerim öğretmen arkadaşlarım, idarecilerim, velilerim, sevgili öğrencilerim, bu süreçte desteklerini esirgemeyen değerli dostlarıma ve tabi ki her daim yanımda olan eşim ve kızlarıma şükranlarımı sunuyorum. Haklarınızı helal ediniz! Sizleri unutmak mümkün mü? Rabbim Yeni Görev yerimizde huzur içinde güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Makamlar da ömür gibi gelir ve geçer, baki olan hayata hazırladığımız çocuklarımızın gözlerindeki sevgi ve umut ışığının daim olmasıdır” mesaj paylaştı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tuğrul, ‘Yargı, Kararı’, yoluyla, görevine, dönüyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı