kehribar - logo yanı
Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 17:59
 
Tuğra Kır Lokantası hizmete açıldı…
Hatay’ın Belen ilçesinde Kuş Gözlem Merkezi’nde yer alan Tuğra Kır Lokantası Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.
Yaşam Haberi
Tuğra Kır Lokantası hizmete açıldı…

Halil Bey Mahallesi Gedik Halil Bey Caddesi Kuş Gözlem Merkezi adresinde bulunan Ahmet Aydın, Gülcan Aydın ve Ayşegül Sağlamoğlu’nun İşletmeciliğini yaptığı, Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası muhteşem manzarası, yöresel lezzetleri misafirleriyle buluşturmak üzere resmi açılış töreni düzenledi.

 

Törene Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Ak Parti İlçe Başkanı Enis Göçmen, Belediye meclis üyesi Mesut Bozkurt, İskenderun Mobilyacılar ve Hızarcılar Odası Başkanı Abdülkadir Yardımcıoğlu, İlçe Esnaf Odaları temsilcisi Halit Kanat ile davetliler katıldı.

 

Dualar eşliğinde, kurbanın kesildiği törende açılış konuşması yapan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ilçelerinde yatırım yapan herkese teşekkür ederek “İnanıyorum ki bölgemiz daha da gelişecek, iş yerini hizmete açan esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Belediye Başkanı İbrahim Gül, işletmecilerin birlikte açılış kurdelesini kestiği Tuğra Kır Lokantası törenle hizmete girdi. Güzel manzaraya sahip, çeşitli aktivitelere ile organizasyonlar yapılmaya müsait tesisi gezen konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.  

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tuğra, Kır, Lokantası, hizmete, açıldı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı