Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 13:32
 
Trafikte kural ihlali ve kazalar istişare edildi…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde son zamanlarda kentte meydana gelen trafik kazalarının büyük bir bölümünün kural ihlalinden kaynaklanması üzerine kaymakamlık harekete geçti ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
Trafikte kural ihlali ve kazalar istişare edildi…

"Kural İhlalleri ve Kazaların Önlenmesi" temalı istişare toplantısı Kaymakam İskender Yönden'in başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlendi. İlçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası İskenderun Şube Başkanı Erol Akın, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık, yolcu ve yük taşımacılığı yapan firma sahipleri/temsilcileri ve basın mensupları toplantıya katıldı.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amiri Komiser Mustafa Çuhadar tarafından yapılan sunum eşliğinde, Karayolları Trafik Yönetmeliği ve Karayolları Taşıma Yönetmeliği gözden geçirilmek suretiyle, ilgili mevzuat çerçevesindeki kurallara değinildi. Çuhadar sunumunda ayrıca sürücü, yolcu ve yaya olarak yer alan insan unsurunun yaptığı kural ihlalleri ve bu ihlallerin neden olduğu trafik kazalarının önlenmesine yönelik istişare ve bilgilendirmelerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trafikte, kural, ihlali, ve, kazalar, istişare, edildi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı