ugur okullari
Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 08:48
 
Tosyalı, Yaşlı Vatandaşlar İle Bir Araya Geldi
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, "Toplumun temel dinamiklerinden olan aileye, ailemizin tüm fertlerine ve özellikle de büyüklerimize saygı Türk toplumunun en önemli hasletlerinden biridir ”dedi.
Yaşam Haberi
Tosyalı, Yaşlı Vatandaşlar İle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, normalleşme süreci kapsamında ikinci kez dışarı çıkan 65 yaş üstü vatandaşlar ile kentin sokak, cadde parklarında bir araya gelerek sohbet etti.

Başkan Tosyalı," içerisinde geçtiğimiz bu zorlu süreçte 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız kısa süreliğine de olsa bir kez daha dışarı çıkma fırsatı buldu. Özellikle şunun altını çizmek istiyorum ki onlar için ne yapsak az. Bundan sonraki süreçte de onların sağlık içinde yaşamaları en büyük temennimiz” dedi.

Yaşlı vatandaşlara kolonya ve maske takdiminde bulunana Başkan Fatih Tosyalı," Kıymetli büyüklerimize kolonya ve maske takdiminde bulunarak hal hatırlarını sorduk. Ayrıca 65 yaş üstü büyüklerimizi, Vefa Sosyal Destek Grubumuz kent genelinde park ve sokaklarda ziyaret ederek yaklaşık 5.000 adet maske yaklaşık 2.500 adet kolonya takdim etti. Yaşlılarımız bizim başımızın tacıdır. Lütfen maskelerimizi takalım, sosyal mesafe kuralına uyalım.
İnşallah güzel günler yakındır diyoruz" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tosyalı,, Yaşlı, Vatandaşlar, İle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı