tek kampus bursluluk
kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 18:49
 
Tosyalı Millet Bahçesi ihale tarihini açıkladı…
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 5 Temmuz stadı yıkılarak yere yapılacak Millet Bahçesinin ihale tarihini açıkladı.
Yaşam Haberi
Tosyalı Millet Bahçesi ihale tarihini açıkladı…

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, Millet Bahçesi projesinin 27 Eylül 2021 tarihinde yapılacağını belirterek projeyi kamuoyu ile paylaştı.

Millet Bahçesi’nin İskenderun'un yanı sıra bölge insanına da hitap edeceğini ifade eden Başkan Tosyalı, "İskenderun Millet Bahçesi sosyal donatıları ile yeni bir yaşam merkezi olacak. İçerisinde sosyal donatılar, yürüyüş yolları, kafeterya, spor sahaları, çiçek bahçeleri, biyolojik gölet, piknik alanı, çocuk oyun alanları, koşu ve bisiklet parkuru gibi birçok aktivitelerin yapılacağı alanlar yapılacak" dedi.

“PROJELERİ HAYATA GEÇİYORUZ”

Belediye Başkanı Tosyalı, göreve geldiği ilk günden bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar sonucunda projeleri bir bir hayata geçirdiklerini vurgulayarak “Başta Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum 'a ve projenin her aşamasında büyük katkıları olan AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Özel' e, İskenderunlu hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Şehrimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tosyalı, Millet, Bahçesi, ihale, tarihini, açıkladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı