Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 12:35
 
Tosyalı: “Kurumlarımız ile iletişim halindeyiz”
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’u ortak akıl ile yönettiklerini belirterek tüm kurumlarla sürekli iletişim-istişare halinde olduklarını söyledi.
Siyaset Haberi
Tosyalı: “Kurumlarımız ile iletişim halindeyiz”

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünde, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden,39. Mekanize Piyade Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ve ilçe emniyet müdürü Mithat Tolunay ile bir araya geldi.

 

ORTAK AKIL ÇOK ÖNEMLİ

Kamu kurum ve kuruluşları ile sürekli diyalog halinde olduklarının altını çizen Başkan Fatih Tosyalı, “Zaman zaman Sayın Kaymakamımız, Sayın Başsavcımız, sayın komutanlarımız ile bir araya gelerek halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarımız ile sürekli iletişim halinde olmaya devam edeceğiz. Kentin gelişimi ve kalkınması noktasında her platformla istişarelerimizi yapıyor, çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

 

AMACIMIZ HALKA HİZMET

İskenderun’u hep birlikte geleceğe hazırladıklarına işaret eden Başkan Fatih Tosyalı,” Hepimizin tek bir amacı var. O da vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermektir. İskenderun’umuzu daha ileriye taşıyacak adımları yine hep birlikte atacağız. Bu konuda her türlü fikre öneriye düşünceye açığız. Sivil toplum kuruluşlarımız, odalarımız, derneklerimizde sık sık bir araya geliyoruz. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tosyalı:, “Kurumlarımız, ile, iletişim, halindeyiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı