ugur okullari - destop


Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 12:35
 
Tosyalı asfalt ve kaldırım çalışmalarını inceledi
Hatay’ın İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ‘İskenderun’a değer’ sloganıyla kentin her yerinde sürdürdüğü çalışmaları yakından takip ediyor, yerinde incelemelerde bulunuyor.
Yaşam Haberi
Tosyalı asfalt ve kaldırım çalışmalarını inceledi

Kent genelinde asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla İskenderunluya hak ettiği hizmeti sunmak için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Belediye Başkan Fatih Tosyalı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Şehit Pamir Caddesinde başlattığı kaldırım çalışmalarıyla daha yaşanılır bir şehir yaratma çabasında olduklarını söyledi.  

KENTTE BOZUK KALDIRIM

BIRAKMAYACAĞIZ

Bir yandan asfalt çalışmaları devam ederken diğer yandan da kent genelinde ihtiyaç olan bölgelerde kaldırım yenileme çalışmaları yapıldığını vurgulayan Başkan Tosyalı “Bu çerçevede Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Şehit Pamir Caddesinde başlatılan kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceledik. Kent genelinde bozuk kaldırım bırakmayacağız” dedi.

MEYDAN’DA SOKAKLAR

ASFALTLANIYOR

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Meydan Mahallesi Muhtarı Ramazan Güneş ile birlikte mahallede bir süredir devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Tosyalı, muhtar Güneş ile Belediye tarafından mahallede yapılan çalışmalar hakkında çevre sakinleriyle birlikte fikir alışverişinde de bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tosyalı, asfalt, ve, kaldırım, çalışmalarını, inceledi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı