Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 18:40
 
Tosyalı: “20 yıl ayakta kalabilmek kolay değil”
Kentin ilk haber portalı İskenderun. Org ekibini kuruluş yıldönümü ziyaretinde bulunan İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, “Yirmi yıl ayakta kalabilmek, devamlılığı sağlamak kolay değil, bu çok önemli sizler bunu başarmışsınız. Daha nice 20 yıllara diliyorum” dedi.
Yaşam Haberi
Tosyalı: “20 yıl ayakta kalabilmek kolay değil”

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca ve Belediye Basın Müdürü Ömer Soylu birlikte İskenderun.org haber Portalı haber merkezini ‘İskenderun değer’ yazılı kutlama pastasıyla ziyaret etti.

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kentin ilk haber portalı İskenderun.org’un kuruluş yıldönümünü kutlayarak “Nice 20 yıllara… Yirmi yıl ayakta kalabilmek, devamlılığı sağlamak kolay değil, bu çok önemli sizler bunu başarmışsınız. Daha nice 20 yılları eşlerinizle, dostlarınızla meslektaşlarınızla birlikte yaşarsınız, diyoruz. Biz de İskenderun Belediyesi olarak yerel basını önemsiyoruz” dedi.

 

Basın olarak önemli bir görev ifa ettiğini ifade eden Başkan Tosyalı pandemi döneminde özellikle uyulması gereken kurallardan tedbirlere, bunların duyurulmasında medyaya büyük görev düştüğünü ve bu konuda da görevini İskenderun basını başarıyla gerçekleştirdiğini söyledi.

 

İskenderun.org Haber Portalı imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ da, ziyaretlerin tüm ekibe güç, moral ve motivasyon verdiğini vurgulayarak “Kamuyu bilgilendirme anlamında çok önemli bir görev yapıyoruz. 20 yıldır biz bu görevi başarıyla yapıyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.  

 

İskenderun.org ekibi, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile Başkan Yardımcısı Akkoca üzerinde ‘İskenderun’a değer’ yazılı pastayı birlikte kestiler.  

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tosyalı:, “20, yıl, ayakta, kalabilmek, kolay, değil”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı