ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 09:52
 
Toplumun En Büyük Gücü Gençliğidir
Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, bir tolumun en büyük silahının maneviyatını bilen gençlik olduğunu belirterek, Atatürk’ü anlamın yanında anlamak gerektiğini söyledi.
Siyaset Haberi
Toplumun En Büyük Gücü Gençliğidir

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz Atatürkçü Düşünce Derneği Payas Şube yönetimini ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Atatürk’ün askeri, siyasi ve sosyal alanındaki mücadeleleri sohbet konusu oldu.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Öksüz ziyarette, Mustafa Kemal Atatürk’ün sadece anmanın yetersiz olduğunu dile getirerek “Mustafa Kemal Atatürk’ü elbette anacağız ama bu yeterli değildir. Anmanın yanında onu anlamamız gerekiyor. Atatürk’ü anlayabilirsek işte o zaman tam anlamıyla anmış olacağız” dedi.

Öksüz, parti olarak da geleceğin gençliği oluşturmak için yoğun bir çaba içerisinde olduklarını kaydederek şöyle konuştu:

“Saadet Partisi olarak, gençlerin önce ahlak ve maneviyatla yetişmesi için her konuda çalışma yapıyoruz. Bir toplumun en büyük gücü ne tankıdır, ne tüfeğidir, imanlı ve inançlı gençliğidir."

Atatürkçü Düşünce Derneği Payas Şube Başkanı Faruk Soysal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Atatürk’ün, gerek askeri, gerek siyasi olarak büyük bir deha olduğuna vurgu yaptı.

Ziyaretin ardından İlçe Başkanı Öksüz, beraberinde getirdiği partisinin yayın organlarını hediye etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toplumun, En, Büyük, Gücü, Gençliğidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı