kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
29 Temmuz 2021 - Perşembe 12:45
 
TOBB Heyetiyle Birlikte Katıldı
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz, TOBB Heyeti ile birlikte Kazan Zirvesi 2021 kapsamında Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ile bir araya geldi.​
Ekonomi Haberi
TOBB Heyetiyle Birlikte Katıldı

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB heyeti ile birlikte Kazan Zirvesi 2021 kapsamında Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ile görüştü.​

Cumhurbaşkanı Minnihanov da Türk ve Tataristan halklarının güçlü tarihsel bağlarına işaret ederek bunun yatırımlara ve ekonomik ilişkilere de yansıdığını söyledi.

Türk iş insanlarının ülkedeki yatırımlarının başarılarına işaret eden Minnihanov, Tataristan'ın dış ticarette gelişmesine ciddi katkıda bulunduklarını anlattı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov’a , Hatay ekonomisi hakkında bilgiler vererek, iki ülke arasında ticari ve kültürel ilişkilerin güçlenmesi noktasında bu zirvenin önemli olduğuna dikkat çekti. 

HELAL EXPO

 

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, TOBB Heyeti ile birlikte Tataristan’da Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’ya katıldı.

 

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki heyet ile birlikte, Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’da Türk şirketlerinin stantları ziyaret edildi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu burada firmaların yetkililerinden çalışmalarına ilişkin bilgi alarak, “Şirketlerimizin küresel başarılarıyla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TOBB, Heyetiyle, Birlikte, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı