tek kampus bursluluk
kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 09:57
 
TMO Karaağaç Tesisleri Hizmete Giriyor
Arsuz ilçesi sınırlarında bulunan ve uzun süredir atıl durumda ki Toprak Mahsulleri Ofisine ait turistik tesis, Antiochia firması tarafından restore edilerek 20 yıllığına işletileceği belirtildi.
Ekonomi Haberi
TMO Karaağaç Tesisleri Hizmete Giriyor

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Karaağaç Mahallesi’nde bulunan, denize sıfır noktasındaki Toprak Mahsulleri Ofisine ait turistik tesisin, 20 yıllığına kiralandığını en kısa sürede hizmete gireceğini söyledi. Sarı,  tesisin Antiochia Firması tarafından restore edilerek çok hızlı bir şekilde, sezona da yetiştirilmek suretiyle halkın hizmetine açılacağını ve inşaat çalışmalarına başlandığını ifade ederek şunları söyledi:

“ 60 oda ve yaklaşık 140 yatak, havuz, restorant, kır düğün salonu, bir adet çim ve bir adette halı saha ile günübirlik halkın kullanabileceği mesire alanı ve restoranın da bulunduğu yaklaşık 43 dönümlük Toprak Mahsulleri Ofisi sosyal tesisleri atıl durumdan kurtulacak. Halkın kullanımına yetiştirilmesi için firma yetkilileri tarafından en hızlı şekilde çalışmalar yürütülmekte.”

 Kaymakam Musa Sarı ’yı makamında ziyaret eden firma ortakları Bestami Taner  ve Behçet Alkan  proje hakkında Kaymakam Sarı ’yı bilgilendirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TMO, Karaağaç, Tesisleri, Hizmete, Giriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı