ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 11:47
 
Tiyatrocu Aziz Öktem Memleketi Erzin’de evlendi
Hatay’ın Erzin ilçesinin yetiştirdiği Türk tiyatrosuna hizmet veren Aziz Öktem Ankara Üniversitesi öğretim görevlisi Serpil Gedik’le memleketi Erzin’de muhteşem bir düğün töreniyle evliler kervanına katıldı.
Magazin Haberi
 Tiyatrocu Aziz Öktem Memleketi Erzin’de evlendi

Adil COŞKUNER-Erzin

Uzun yıllar Ankara şehir tiyatrosunda, TV dizilerinde rol alan, daha sonra Azizim organize şirketini kuran Aziz Öktem ilk düğün organizasyonunu da kendi düğünüyle Erzin’de gerçekleştirdi. Geçen hafta Ankara’da ilk düğününü yapan Aziz Öktem, memleketi Erzin’de doğup büyüdüğü Gökdere Mahallesi Ortaokul Bahçesinde ikinci bir düğünle akraba, dost ve sevenleriyle buluştu.

 

Erzin’de uzun bir süre görev yapan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden eşi Dr. Ayşegül Yönden, Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, belediye başkan yardımcısı Ökkeş Koçak, Belediye Meclis üyesi Orhan Ateş, CHP ilçe yönetim kurulu üyesi Muhterem Ateş, Küçük Sanayi Odası Başkanı İrfan Bila, Esnaf ve Sanatkârları Odası yönetim kurulu üyesi Faruk Atıcı, Muğla Marmaris vergi dairesi müdür yardımcısı Ahmet Fidan ve kalabalık davetli topluluğu düğüne ilgi gösterdi.

 

Hatay Kültür Müdürlüğü’nün kına ekibini de sahnede aldığı düğün kına gecesi etkinliğiyle başladı. Ankara’dan gelen TSM sanatçısı Gökçe ise seslendirdiği eserlerle konuklara keyifli dakikalar yaşattı. Ankara Üniversitesi öğretim görevlisi Serpil Gedik’le Tiyatrocu Aziz Öktem çiftinin mutlu gününde sevenleri müzik eşliğinde keyifle eğlenerek ortak oldular.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Tiyatrocu, Aziz, Öktem, Memleketi, Erzin’de, evlendi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı