ugur okullari - destop


Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 14:53
 
Teşekkür Ziyareti
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde son yılların en büyük orman yangınının yaşandığı İskenderun, Arsuz ve Belen ilçelerinde özveri ile görev yapan İskenderun Orman İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür ziyaretinde bulundular.
Yaşam Haberi
Teşekkür Ziyareti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu ve Raşit Özyurt, İskenderun  Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu’yu ziyaret ettiler.

Orman yangınlarının söndürülmesi için canları pahasına görev yapan ve  büyük bir mücadele örneği sergileyen İskenderun Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine teşekkür eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Bir daha böyle bir acının yaşanmamasını diliyoruz ve yangının çıktığı ilk günden itibaren canla başla mücadele eden İskenderunOrman İşletme Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyoruz” dedi. 

Ziyaretin sonunda ise İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu’ya başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı