Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 12:05
 
Tesbih hırsızlığı güvenlik kamerasına yakalandı!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde hediyelik aksesuar eşya satışı yapan işyerine müşteri gibi giren iki kişiden biri tezgahın gerisindeki 2 bin 500 TL değerindeki üç tesbihi alıp kayıplara karıştı. Bu anlar ise güvenlik kamerasına yakalandı.
Yaşam Haberi
Tesbih hırsızlığı güvenlik kamerasına yakalandı!

Edinilen bilgiye göre Olay İskenderun ‘un en işlek caddelerinden Şehit Pamir üzerinde cep telefonu aksesuar ürünleri ve hediyelik eşya satışı yapan işyerine gündüz saatlerinde müşteri gibi iki kişi girdi. Biri içeriyi kolaçan etti, diğeri ise cep telefonu için kılıf istedi. İş yeri sahibinin iç taraftan malzeme getirmeye girdiği anı fırsat bilen diğeri ise tezgahın gerisinde 2 bin 500 TL değerinde 200 gram ağırlığında üç adet gümüş tesbihi alıp cebine koydu ve kısa bir oyalanmadan sonra işyerini terk etti. Bu anlarda ise içerideki güvenlik kamerası da kayıttaydı, hırsızlık anı saniye saniye kaydedildi.

         Bir süre sonra işyeri sahibi, tezgahın gerisinde bulunan 2 bin 500 TL değerindeki üç gümüş tesbihin yerinde olmadığını fark etti, ancak hırsızlık olayı ise güvenlik kamerası görüntüleri izlemesiyle ortaya çıktı.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tesbih, hırsızlığı, güvenlik, kamerasına, yakalandı!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı