ugur okullari - destop
Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 09:05
 
Tek Başıma Sokağa Çıkamıyorum
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek (20), asit türü sıvı atarak yüzünün bir bölümünün yanmasına, sağ gözünü de kaybetmesine neden olan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik'e (23), 'kasten yaralama' suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezasına verilmesine itiraz edeceklerini söyledi. Özek, "Bana eski güzelliğimi verebilecekler mi?" dedi
Yaşam Haberi
Tek Başıma Sokağa Çıkamıyorum

Verilen ceza karşısında çok bunaldığını ve kendine gelemediğini bunun için kendisini hava alabilmek için dışarı attığını söyleyen Berfin Özek, sahilde arkadaşı ile dolaşarak dinlenmeye çalıştığını ama dünyanın güzelliklerini göremediğini belirtti.

Her an başına bir şey gelebilecek korkusu içerisinde yaşadığını ve dışarıya yanında biri olmadan çıkamadığını anlatan Berfin Özek,” Verilen ceza 12 yıl 18 ay denildi bu çok kısa bir süre benim acılarıma eş değer mi? Sorarım size benim acılarıma eş değer mi? Biz o kadar acı çektik. O kadar kıvrandım ben gözlerim görmüyor yemek yiyemiyor nefes alamıyordum. Hatta konuşamıyordum. Biz zaten avukatım kanalı ile üst mahkemeye başvuracağız. BU davayı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu burada kalmayacak Avukatım Mehtap Hanım davanın peşini bırakmayacak.”

Benim eski güzelliğimi bana verebilecekler mi ? diyerek sorup Hayır diye cevaplayan Berfin şunları söyledi:

“ Gözlerim gitti gözlerim görmüyor. Bir gözüm yüzde 30 görüyor. Bu da ne kadar dayanacak bilmiyorum. Bulanık görüyorum kitap okuyamıyorum. Uzağı seçemiyorum acaba şuradaki annem mi kim diye kendi kendime soruyorum. Dibime gelene kadar o gelen kişinin kim olduğunu göremiyorum. Yalnız dışarı çıkmıyorum yanımda birinin olması gerekiyor. Sağ gözüm görmüyor diğeri de az gördüğü için çarşıya çıkarken yanımda mutlaka biri olacak sağ koluma girecek, yoksa düz yürüdüğüm zaman birine çarpma düşme olasılığım yüz de yüz yani.

Ameliyatlarım devam edecek şuanda dinlenme aşamasındayım doktorum beni çağıracak altı ay sonra ameliyatlarım devam edecek.

Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, ilk günden buyana benim hep yanımda sağ olsun desteğini hiçbir zaman üzerimden çekmedi. Her zaman da yanımda olmaya devam ediyor çok çok teşekkür ediyorum. İskenderun Kadın Platformu beni yalnız bırakmadı Avukatım Mehtap Sert ve yanımda olan herkese gönülden teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepinizden”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tek, Başıma, Sokağa, Çıkamıyorum,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı