ugur okullari
Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 11:16
 
TIR şoförü polise teslim oldu...
Hatay’ın Belen ilçesinden İskenderun kent merkezi istikametine rampa aşağı seyir halindeki freni patlaması sonucu yaşanan 5 kişinin hayatını kaybettiği, 23 kişinin yaralandığı kazada yaralı olarak kurtulan TIR şoförü polise teslim oldu.
Yaşam Haberi
TIR şoförü polise teslim oldu...

Uluslararası E91 karayolunda kent merkezine girişleri yasak olmasına karşın Sarımazı’da otoban sapağını geçen ve freni patlayan her TIR ve kamyonun İskenderun kent girişinde Deniz Er Eğitim Alayı civarında sonucu ağır kazalara sebebiyet vermeye devam ediyor.  

Belen Sarımazı otoban sapağına girmeyip, yasak olmasına rağmen İskenderun istikametinde seyrine devam eden freninin patlaması sonucu polis kortron noktası öncesi sırada bekleyen 25 aracı biçen TIR, ölüme, yaralanmaya ve milyarlarca maddi hasara sebep oldu.

Yol kenarında bekleyen araçları biçip, daha sonra Doğan Petrol civarında yoldan çıkan ve bir binanın zemin katındaki spor salonunun duvarından içeri girerek duran TIR’ın sürücüsü ise kazadan yaralı olarak kurtulması üzerine olay yerinden kaçıp, en yakın polise teslim olduğu öğrenildi.

ÖLÜ SAYISI 6 OLDU

Bu arada meydana gelen trafik kazasında 25 aracı biçtiği, Ali Yıldırım, Leyla Yıldırım, Esmehan Yıldırım, Burhan İshakoğlu ve oğlu Onur İshakoğlu’nun yaşamını yitirdiği, yoğun bakımdaki ağır yaralı Enes Kul’un da kurtarılamaması üzerine ölü sayısı 6’ya yükseldi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TIR, şoförü, polise, teslim, oldu...,
Yorumlar
Haber Yazılımı