Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 09:39
 
Stada On Yıllığına Recep Atakaş İsmi
Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş tarafından "birlikte daha güçlü" sloganı ile Hatayspor için bağış kampanyası başlatıldı.
Spor Haberi
Stada On Yıllığına Recep Atakaş İsmi

 Hatay Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantı Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hataysppor'un kısıtlı imkanlara rağmen güzel başarılar elde ettiğini söyledi.

Doğan, Hatayspor'un Süper Lig'e çıkmasının Hatay için büyük bir şans olacağını belirterek," Şu anda ligdeki üçüncü takım ile aramızda yedi puan var, bu bizim için büyük avantaj. Bu avantajı sezon sonuna kadar sürdürüp şampiyonluğu ilan etmemiz lazım. Bunun için de bir miktar desteğe ihtiyacımız var. Bu kampanya çerçevesinde takımı en azından sezon sonuna kadar destekleyip onu götürebilecek bir miktarı yakalamak istiyoruz. 1 lirada olsa herkes gücü oranında ne kadar katkıda bulunursa seviniriz. Bugün bu işi yaparsak inşallah Süper Lig'e çıkmış oluruz "dedi.

Geçen sene yapılan bağış kampanyasında 3 milyon 400 bin civarında para toplandığını hatırlatan Doğan, bu yıl ki kampanyanın da karşılık göreceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.

On Yıllığına Stada Recep Atakaş İsmi

Vali Doğan, Hatay'ın yeni stat yapım çalışmalarının devam ettiğini ve bu kapsamda stadın 20 Eylül'e kadar çim ve koltuk işinin de bitmiş olacağına dikkat çekerek, Hatay'a yapılan yeni stada, takıma 3 milyon lira bağış yapan iş adamı Recep Atakaş isminin 10 yıllığına verileceğini dile getirdi.

TAŞIN ALTINA GÖVDEMİZİ KOYDUK

 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş da, bu sezon ipi doğrudan göğüsleme şanslarının yüksek olduğunu ifade etti. Hatayspor için her türlü imkanı zorladıklarını dile getiren Başkan Savaş, "Hepimiz taşın altına gövdemizi koyduk. Çok şükür şu anda Hatayspor, yıllardır hasretini çektiği Süper Ligin eşiğindeyiz. Tabii ki, çok yüksek maliyetlerle seyreden bir lig ve hemşehrilerimizin desteğine tekrardan ihtiyacımız var." dedi.

Savaş, Hatayspor Kulübü Başkan Vekili Aydın Toksöz de, bağış kampanyasına katkı sağlayacak herkese teşekkür ederek, takımın cuma günü oynayacağı İstanbulspor maçından galibiyetle dönmesini diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Stada, On, Yıllığına, Recep, Atakaş, İsmi,
Yorumlar
Haber Yazılımı