Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 15:04
 
SP’li 3 Kasım Kongresine odaklandı…
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyeleri Av. Bülent Kaya ve Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’ın da katıldığı Hatay İl Başkanlığı Ekim Ay'ı İl Divanı Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda toplandı.
Siyaset Haberi
 SP’li 3 Kasım Kongresine odaklandı…

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, İskenderun İlçe Başkanı H. İbrahim Çelik ve Dörtyol İlçe Başkanı Yusuf Çiçek divanı yönetirken, Av. Bülent Kaya ve Doç. Dr. Necmettin Çalışkan gündeme ilişkin birer konuşma yaptı.

 

İKTİDAR UZATMALARA OYNUYOR

Saadet Partisi GİK Üyesi Av. Bülent Kaya, milletin artık hemen her konuda artık mustarip olduğunu ve yeni arayış içerisine girdiği bir sürecin içerisinde bulunduklarını belirterek “Aslında iktidar uzatmalara oynuyor. Elindeki iktidar gücü ve toplumda oluşturduğu korku psikolojisi ile ömrünü uzatma çabasında. Ancak bu çaba kendilerine ve ülkeye zarar vermektedir” dedi.

 

3 Kasım’da Ankara’da düzenleyecekleri 7. Kongreleriyle beraber sesi daha gür çıkan bir Saadet Partisi olarak alternatif arayışında olan millete çözüm olacaklarını belirten Bülent Kaya, bu tarihin yeniden iktidara yürüyüş kongresi olacağını sözlerine ekledi.  

 

KONGREMİZ YENİ BİR DÖNEMİN BAŞLANGICI OLACAK

Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da, İnşallah 3 Kasım Pazar günü Ankara’da yapılacak olan kongrede yeni bir dönemin başlangıcı olacağına işaret ederek “Türkiye’ye önemli mesajlar vereceğimiz bir gün olacak.

Son dönemlerde ki çalkantılardan başkaları gibi biz olumsuz etkilenmedik. Dim dik durduğumuz yerdeyiz. 3 Kasım itibarıyla yeniden bismillah demiş olacağız. Ankara’daki işaret fişeğine tüm teşkilatlarımız katkıda bulanarak “Gelecekte Saadet Var” sloganımız ile iktidara yürüyeceğimiz kongre olacak” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , SP’li, 3, Kasım, Kongresine, odaklandı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı