Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 16:55
 
SP Hassa’da Şimşek güven tazeledi.
Saadet Partisi Hassa ilçe teşkilatında gerçekleştirilen genel kurulda tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Mehmet Şimşek güven tazeledi.
Siyaset Haberi
SP Hassa’da Şimşek güven tazeledi.

Kongrede açılış, yoklama ve istiklal marşının ardından divan heyetinin teşekkülü, faaliyet Raporu'nun sunulması ve dönem hesap raporu okundu. Faaliyet Raporu, Hesap Raporu'nun oylanarak ibra edilmesinin ardından da İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu oy birliği ile ibra edildi. Tek listeyle gidilen seçimle İlçe Başkanlığı'na Mehmet Şimşek yeniden seçilirken, yönetim kurulu ve il delegeleri belirlendi.

Kongrede konuşan Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe kongrede güven tazeleyerek yeniden seçilen Mehmet Şimşek’i tebrik ederek, “Görüyorsunuz ekonomi sıkıntı arttı, terör azdı, işsizlik arttı, Türkiye’nin iç ve dış borcu arttı huzur kalmadı. Hassa’dan başlamak üzere dalga dalga tüm Türkiye tüm insanlığa huzur ve saadete kavuşana kadar mücadeleye etmeye devam edeceğiz” dedi.

Bugüne kadar beraber çalıştığı yönetim kurulu ve partili arkadaşlarına teşekkür eden SP İlçe Başkanı Mehmet Şimşek de “Bundan sonra da Adil yeni bir düzen kurulana kadar yılmadan bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hassa’mızda kimseyi ötekileştirmeden, farklılıklarımızı zenginlik bilerek, Herkes için adil düzenin kurulması ve tüm insanlığın saadeti için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Mehmet Şimşek başkanlığında Hassa yönetim kurulu asil üyelikleri; Yunus Mullaoğlu, Mustafa Bilgin, Mustafa Yavşalak, Yusuf Yıldırım, Mustafa Yıldırım, Mehmet Okçu, Mustafa Çito, Mehmet Gök, Murtaza Trabzon ve Mustafa Gökoğlu’ndan oluştu.

İl delegeliklerine de Mehmet Şimşek, Yunus Mullaoğlu, Mustafa Bilgin, Mustafa Yavşalak, Yusuf Yıldırım, Mustafa Yıldırım, Mehmet Okçu, Mustafa Çito, Mehmet Gök, Murtaza Trabzon, Mustafa Gökoğlu, Hayrettin Trabzon, Abdurrahman Gökoğlu, Mehmet Mullaoğlu, Ali Özgür ve İnayet Şimşek seçildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SP, Hassa’da, Şimşek, güven, tazeledi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı