ugur okullari
Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 12:09
 
SP Dörtyol İlçede Çiçek güven tazeledi
Saadet Partisi Dörtyol İlçe Teşkilatı, gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurul toplantısıyla yeni yönetimini belirledi, Başkan Yusuf Çiçek de güven tazeledi.
Siyaset Haberi
 SP Dörtyol İlçede Çiçek güven tazeledi

Sedat İSKENDEROĞLU – Dörtyol 

Dörtyol Atatürk Parkında gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurul, açılış, yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divan Başkanlığını Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Ege yaparken katip üyeliklerine ise Abdullah Aydın, Halil İbrahim Çelik, Ramazan Öksüz ve Fadıl Koçak seçildiler. Faaliyet raporları ile mali tabloların okunup, oylandı.

 

Saadet Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Yusuf Çiçek "Hedefimiz öncelikle Dörtyol'umuza yakışan bir üslupla kimseyi ötekileştirmeden, öteki görmeden, kimseye iftira atmadan, hakaret etmeden insanın onurunu koruyarak, farklılıklarımızı zenginlik bilerek, herhangi bir ideolojik saplantıya düşmeden kardeşlik bilinciyle bütün siyasi partilerle memleketimize hizmet etmek. Bu düstur ve doğrultuda gerek genel seçimlerde gerekse yerel seçimlerde, gerek diğer günlerde, Bütün Siyasi Partiler, Sivil toplum kuruluşları, Sendikalar ve odalarla fikir alış verişinde bulunduk. Hiçbir ayrım gözetmeden; Esnaflarımızı, Eğitim kurumlarımızı ziyaret ederek, Ülkemizin, milletimizin ayağa kalkması için önce kardeşlik hukukunu ayağa kaldırmamız gerektiğini kardeşlerimize ilettik" diye konuştu.

 

        Tek Liste halinde gidilen seçimlerde Yusuf Çiçek tekrar başkanlığa seçildi. Yusuf Çiçek Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu; Süleyman Akkaya , Halil Kaya, Adem Uçar, Veli Çetil, Halil Demir, Ahmet Sönmez, Enes Ağırman, Bestami Avcı, İbrahim Karaca, Ökkeş Selim Kaya, Harun Kuday, Mustafa İspir, Bestami Kelebek ve Recep Korkut 'tan oluştu.

 

        Saadet Partisi Dörtyol İlçe Teşkilatının 7. Olağan kongresine Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Ak Parti İlçe Başkanı M. Burak İzgi ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe başkanı yardımcısı Sinan Onur ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İlçe Başkanı Gökhan Özer ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanı Gürcan Eker ve yönetim kurulu, DP İlçe Başkanı Hidayet Uygur,  İYİ Parti meclis üyeleri Av. Emre Arık ve İlyas Uygur, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Şoförler Cemiyeti Başkanı Yavuz Çelebi, Atatürkçü Düşünce Derneği Dörtyol Şube Başkanı Özgür Çınar ile Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bülbül katıldılar.

         

       

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , SP, Dörtyol, İlçede, Çiçek, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı