Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 16:44
 
‘Sosyal uyum’ turnuvasında ilk pası kaymakamdan
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Sosyal Uyum’ futbol turnuvası açılış programı Kaymakam İskender Yönden’in de katılımıyla gerçekleştirildi.
Spor Haberi
‘Sosyal uyum’ turnuvasında ilk pası kaymakamdan

İskenderun Gençlik Merkezi sentetik çim sahasındaki programa Kaymakam İskender Yönden'in yanı sıra Uluslararası Göç Örgütü (İOM) Hatay Ofisi Müdürü Aws Ezzi ve Gezici Psikososyal Destek Ekibi Takım Lideri Cafer Yüksek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin katıldı.

yapılan program kapsamında Merkez Müdürlüğü ve Uluslararası Göç Örgütü (İOM) işbirliğiyle "Pas Uyum" adı altında hayata geçirilen sosyal uyum futbol turnuvası için hazırlanan spor malzemeleri sporcu gençlere hediye edildi. Turnuvanın ilk başlangıç pası da İskenderun Kaymakamı İskender Yönden tarafından atıldı.

"Pas Uyum" sosyal uyum futbol turnuvasına katılmak üzere 8 futbol takımı oluşturuldu. Hoşgörü, kardeşlik, barış, saygı, birlik, uyum, dostluk ve iyilik isimlerinin verildiği takımlar bu vesilesiyle manevi değerlere ve sosyal uyum ilkelerine bir kez daha dikkat çekildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Sosyal, uyum’, turnuvasında, ilk, pası, kaymakamdan,
Yorumlar
Haber Yazılımı