ugur okullari - destop
Haber Detayı
15 Ağustos 2020 - Cumartesi 12:17
 
Sorunlar TOKİ sakini intiharın eşiğine getirdi!
Hatay’ın İskenderun ilçesi Düğünyurdu mahallesinde çözümlenemeyen sorunlar ve çaresizlik eşi hasta asker emeklisi TOKİ konutları sakinini intiharın eşiğine getirdi.
Yaşam Haberi
Sorunlar TOKİ sakini intiharın eşiğine getirdi!

İskenderun’da TOKİ konutlarına taşınan ve yaşamaya başlayan aileler taşındıkları ilk günden beri yaşadıkları sıkıntılardan adeta daraldı. Suların, elektriğin sürekli kesilmesi, asansörün devre dışı kalması yüksek binalarda oturan çoğunluğu emekli yaşlılardan oluşan sakinleri çileden çıkardı.  

Tüm sorunlar yumağına dayanamayan, insanca yaşayamadığı için sorunlarla boğuşamaz duruma gelen eşi hasta olan asker emeklisi TOKİ sakini vatandaş balkona çıkıp intihar girişiminde bulundu. Yaşanılan sorunları dile getiren, artık dayanamadığını, canına kıyacağını ifade eden TOKİ sakinini sakinleştirebilmek için itfaiye, Acil sağlık ekipleri ile polis çok dil döktü.

Çileden çıkan yaşlı vatandaş, güçlükle ikna edilerek sakinleştirildi ve intihar girişiminden vazgeçtirildi. Diğer sakinler de bu olaya işaret ederek TOKİ'deki bu sorunlar bitmezse, önümüzdeki günlerde birçok sıkıntı ve olumsuzluklar daha çok baş göstereceğine işaret etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sorunlar, TOKİ, sakini, intiharın, eşiğine, getirdi!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı