Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 17:11
 
Sökmen’in cenazesi Pazar toprağa verilecek…
Antalya’da evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede yaşama veda eden spor adamı İlker Sökmen’in cenazesinin Pazar günü toprağa verileceği bildirildi.
Yaşam Haberi
Sökmen’in cenazesi Pazar toprağa verilecek…

Vefatı birçok kesimden insanı derinden üzen ve yasa boğan Ali İlker Sökmen’in cenazesi Antalya’daki hastanede morga kondu. Edinilen bilgilere göre, aile büyükleri Antalya’daki cenazeyi memleketi Hatay’ın Erzin ilçesine getirmek üzere yola çıktı.

 

CENAZE PAZAR GÜNÜ ÖĞLEN KALDIRILACAK

İkisi kız üç çocuk babası olan spor adamı merhum İlker Sökmen’in cenazesi kızının birinin yurt dışında olması nedeniyle defin işlemlerinin Pazar günü defnedilecek. 25 Ağustos 2019 pazar günü öğle namazına müteakip Erzin merkez cami'inden kaldırılarak, Karamustafalı mezarlığında defin edilecek. Aile ise taziyeyi Erzin'de Ziraat Bankası yanındaki evlerinde kabul edilecek.

 

SON PAYLAŞIMI

Sökmen sosyal medya hesabından: “Günaydın, Günaydın…

Huzur istiyorum yurdum da. Mutluluk istiyorum, gözyaşı olmasın istiyorum yurdumda. Kahkahalar olsun istiyorum, saraylar istemiyorum yurdumda.  Sevgiyle dopdolu evler istiyorum, insanlar ölmesin Yurdumda. Kahpelik ölsün istiyorum, şehitler olmasın istiyorum, analar ağlamasın, gülsün istiyorum. Kısaca Ben SEVGİ istiyorum” paylaşımıyla dikkat çekti.

 

Sosyal medyada büyük yankı bulan vefat haberi, sevenlerini derinden üzen İlker Sökmen için ardından çok güzel düşünceler paylaştı.

 

Durmuş Ali Çolak:

“Dost sözcüğünün onun isminde vücut bulmasıydı, ALİ İLKER SÖKMEN koca yürekli, mert, sevecen kalben ve ruhen insan, memleket sevgisi ile dolu, aklı, fikirleri, felsefesi olaylara pozitif yaklaşımı ile derya, bilge güzel bir insanı maalesef kaybettik. Acımız büyük, Allah’ım sana rahmetiyle muamele etsin, mekânının cennet olsun, tüm ailesinin, çocuklarının, spor camiasının tüm sevenlerinin başı sağ olsun.”

Mürşit Aslan:

”İskenderun'un sevilen siması, bir dönem İskenderunspor'da Teknik Direktörü olarak çalışan spor camiasının önemli ismi, kardeşim, arkadaşım, kadim dostum Ali İlker Sökmen'in Antalya'da kalp krizi sonucu vefat etmesinden çok büyük üzüntü duyuyorum. Başta ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin, Mekânın cennet olsun dostum. Işıklar içinde uyu.” 

Nazire Gülenay:

“Vermiş olduğun emek unutulmayacak; değerli öğretmenim…

Uzun süre atletizm çalışmaları kapsamında bende emeği geçen, yarışmalarda sayesinde okuluma birinciliği kazanıp da kupa aldığım sevgili Antrenörüm Ali İlker Sökmen’i unutmam mümkün değil. Sevgili Öğretmenime Rabbimden rahmet, ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sökmen’in, cenazesi, Pazar, toprağa, verilecek…,
Yorumlar
Haber Yazılımı