Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 11:39
 
“Siyasetin yaptığı yanlışı Mehmetçik düzeltiyor!”
CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel yanlış Suriye ve dış politikanın ülkeyi maalesef bu bataklığa sürüklediğini ifade ederek Şimdi Türk Ordusunun anıyla şanıyla, kan akıtarak siyasetin yaptığı yanlışı düzelttiğini savundu.
Siyaset Haberi
“Siyasetin yaptığı yanlışı Mehmetçik düzeltiyor!”

Partisinin İlçe teşkilatında partililerin de katıldığı toplantıda gündemi değerlendiren CHP Belen Teşkilat Başkanı Fevzi Yüksel Milli takımın aldığı başarılı sonucun bütün milleti sevince boğduğunu, zamanlamanın da mükemmel olduğuna işaret ederek takımı canı gönülden kutladığını söyledi.

CHP’li Yüksel sınır ötesi harekâta dikkat çekerek “Millet olarak bir sürecin içerisinde yaşıyoruz. Bu teröristle mücadeledir, kahraman Türk askeri yine bir tarih yazıyor” dedi.  

Her zaman olduğu gibi birilerinin yaptığı yanlıştan, Türk Milletini Türk Ordusu kurtardığını vurgulayan CHP’li Fevzi Yüksel “Ne yapmıştı hatırlayalım; çok zaman geçmeden doğuda güney doğuda hendekler ve çukurlar kazılmıştı. Ne için kazılmıştı hendekler ve çukurlar? Bir isyan, bir başkaldırıydı. Siyasetin açılım-saçılım sürecinde yaptığı hatayı Türk Ordusu gitti, canıyla kanıyla çukurdan çıkardı. Şimdi de yine siyasetin yaptığı aymazlığı hatayı sınır ötesi operasyonla teröristle, İŞİD’le PKK’sıyla, YPG’siyle göğüs göğüse can vererek, kan akıtarak yine Türk milletine büyük hizmet yaptı. Şehit olan sivillerimiz var, onlara da Allah’tan rahmet diliyor” şeklinde konuştu.

  2011’de bu sorunun olmadığını hatırlatan CHP’li Yüksel şunları söyledi: “Yanlış Suriye ve dış politikası ülkemizi maalesef bu bataklığa sürükledi. Şimdi Türk Ordusu anıyla şanıyla, kan akıtarak siyasetin yaptığı yanlışı düzeltiyor. Deprem olur, sel olur, Türk Silahlı Kuvvetleri yetişir, yani Mehmetçik yetişir, yani milletin yetiştirdiği Mehmetler yetişir, onlara buradan sizlerin huzurunda binlerce selam olsun…”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Siyasetin, yaptığı, yanlışı, Mehmetçik, düzeltiyor!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı